Novinky

thumbnail image

19.5.2024

Podařilo se zachovat programovým liniím ty dny, ve kterých byly původně, jen u některých došlo ke zkrácení. Celkově to ale dopadlo docela dobře, si myslíme. Vedoucí programových linií už mají uzavřený příjem pořadů a pracují na načasování do dní a časů. Přibývání pořadů můžete sledovat zde (očíslování pořadu vedoucím programové linie znamená zobrazení mezi přihlášenými pořady a přijetí do programu).

thumbnail image

18.5.2024

Člověk míní, stavení úřad mění a omezuje využití Sokolovny, je nám to líto. Sokolovna bude na Festival Fantazie 2024 k dispozici jen takto - hlavní sál a vestibul, salónek 35, kuchyň, dolní a horní WC. K dispozici není balkon, celá spodní a zadní část má omezené využití. Reálně to znamená, že se změní rozmístění programu. Změněné rozmístění po odsouhlasení vedoucími představíme co nejdříve. Nenecháme se tím otrávit a užijeme si FFko na maximum!

thumbnail image

15.5.2024

Uzávěrka přihlašování pořadů je již 18. 5.! Přihlášeno je již cca 850 pořadů, ale chcete-li aktivně přispět do programu a získat za pořad plnou odměnu, přihlaste svůj pořad nebo pořady do soboty 18. 5. do půlnoci. Pořady přihlášené po této lhůtě mají sníženou odměnu. Opět si postupně představíme či připomeneme nejen jednotlivé linie, ale tentokrát i více zabrousíme do představení konkrétních pořadů.

thumbnail image

8.5.2024

Stále ještě máme dostatek ubytování na postelích přímo v Chotěboři. Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím pro předem domluvené dvojice, vícelůžkového pokoje s příslušenstvím pro samostatně se přihlašující dámy a pány, vícelůžkové internátní pokoje pro předem domluvené skupiny nebo dámské a pánské pro jednotlivce. Přidali jsme další kapacitu ve Ždírci, v hotelu Filippi. V ceně je zahrnuta doprava jednou denně na con a zpět!

thumbnail image

6.5.2024

Jednou z prvních zpráv o Festivalu Fantazie bývá každým rokem potvrzení účasti Kafekáry. I letos je tomu tak. Legendární KAFEKÁRA vám opět přiveze kávové zážitky. Najdete ji již podruhé u kina, hned vedle stanu s palačinkami, vaFFlemi a zmrzlinou. A přidáme ještě víc posezení se slunečníky.

29. ročník festivalu popkultury

Pátek 28.6. až neděle 7.7.2024 Tyršova ul., Chotěboř.

Doslova fantastická dovolená a zábava pro fanoušky, hráče i celé rodiny.

Sci-fi a technologie, fantasy a horor, mýty a historie v hrách, filmech, seriálech, anime, comicsu, knihách, kostýmech...
  • turnaje a volné hraní videoher a stolních her, taneční hry, hry miniatur, RPG...
  • odborné a fanouškovské přednášky, besedy, workshopy, soutěže, autogramiády...
  • cosplay, výstava, divadlo, diskotéky, ceremoniály, venkovní program...
Užijte si zajímavé hosty, stovky pořadů, desítky hodin turnajů, projekcí a další pestré zábavy. Využijte vysokou kvalitu organizace a technického zajištění, nadstandardní služby.

Důležité

To nejdůležitější - Informace CO, KDY, KDE, ZA KOLIK.
Koupit vstupné - Systém pro nákup vstupenek a služeb.