Novinky

thumbnail image

27.4.2021

Jsou lidé, bez kterých se FESTIVAL FANTAZIE prostě neobejde. Jeden z nich je Komár. Pod touto přezdívkou zná oblíbeného knihkupce snad každý účastník. I letos nacpe dodávku k prasknutí knihami a po celou dobu FF vám bude k dispozici, ochotný poradit, jakou knižní novinku si nenechat ujít nebo jakou klasiku byste si měli doplnit do své knihovničky. www.komarovo.cz

thumbnail image

20.4.2021

Na FESTIVALU FANTAZIE se staráme o bohatou duševní potravu. Ale postaráme se i o potravu pro váš žaludek. Fritujeme, grilujeme, smažíme, pečeme a zapékáme, mícháme saláty a zejména vaříme obědy s polévkou a večeře. Jejich objednáním předem si zajistíte dobré jídlo (však se zeptejte loňských účastníků), ušetříte spoustu času a ještě podpoříte FFko. Více zde. Těšit se můžete i na nové dobroty a biFFtro v herně.

thumbnail image

18.4.2021

Neděle je ideální pro posezení u nějaké deskovky, co říkáte? A je tedy i ideální pro oznámení, že deskoherní specialisté z ALBI se o vás postarají po celou dobu FESTIVALU FANTAZIE. Připravují turnaje o ceny, poradí s výběrem her, vysvětlí pravidla a nabídnou ve svém prodejním stánku novinky i osvědčenou klasiku. Hry si můžete zahrát jak v deskoherně, tak opět i venku.

thumbnail image

14.4.2021

Otazníky, samé otazníky. Ptáte se nás na řadu věcí k FESTIVALU FANTAZIE a my odpovídáme, jak nejlépe umíme. Řada otázek se opakuje a tak odpovědi na nejčastěji kladené dotazy (FAQ) najdete i na webu. Uvítáme, když se před dotazem dojdete přesvědčit, jestli odpověď nenajdete zde. Není-li tam nebo vám nestačí, pište si na recepce@ffestivaly.cz o informace k objednávce účasti nebo na info@festivaflantazie.cz s ostatními dotazy.

thumbnail image

11.4.2021

Přihlášeno je již 300 účastníků FESTIVALU FANTAZIE 2021! Ubytování je stále k dispozici ve spacáku v ZŠ Buttulova, v hotelu+ Vysočina a v omezené míře ještě v Obchodní Akademii. Další ubytovací možnosti najdete úplně dole

Kafekára se vrací na FESTIVAL FANTAZIE!

thumbnail image

10.4.2021

Sobota odpoledne, čas na odpolední kávu s palačinkou! Zatím doma, ale v průběhu FESTIVALU FANTAZIE 2021 už u oblíbené Kafekáry! Za hotelem Fantazie najdete známý přívěs ve tvaru kávové konvice, s řadou kávových specialit. Základem kávy Kafekára® (100% arabica) je směs ze Střední Ameriky (60 % Kostarika, dále pak Panama, Salvador nebo Honduras a Keňa). Káva je pražena v malé české pražírně s více jak stoletou tradicí. Daniel a jaho tým vás moc pozdravují!

thumbnail image

7.4.2021

Ubytování je stále k dispozici v ubytovně Obchodní Akademie, v hotelu+ Vysočina a ve spacáku v ZŠ Buttulova (v hotelu Fantazie je prakticky vyprodáno). Vyplňte si objednávku v našem systému Amber a zajistěte si doslova fantastickou dovolenou! Zbývá 300 vstupenek!

thumbnail image

5.4.2021

Doporučujeme přečíst informace na stránce Vstupné i ty přímo v Amberu a celou objednávku vyplnit správně: zatím lze objednávat jen s registrací a platit jen převodem, ubytování v HF má omezení - znáte je?, objednejte vařené jídlo předem, využijte dopravu z Prahy a zpět FF busem. Pokud by FF 2021 nemohl proběhnout, vracíme všechny peníze kromě vstupného, to převádíme na další rok.

thumbnail image

27.3.2021

Hotel Fantazie je nejen dějištěm programu FESTIVALU FANTAZIE, ale poskytne i stravování a ubytování. Přednost v něm dostanou účastníci na celou dobu nebo do úterý a od úterý, kteří spolu s předem domluvenými spolubydlícími obsadí pokoj na maximální kapacitu. Dále nabídneme penzion Bene, hotel Vysočina, ubytovnu Obch. Akademie a spacáky v ZŠ Buttulova. Ceny se téměř nezměnily, viz www.festivalfantazie.cz/ubytovani/. Více o hotelu na www.hotelfanazie.cz.

thumbnail image

18.3.2021

Rozšiřujeme program FESTIVALU FANTAZIE 2021! Letní kino schováme do profesionálního stanu a přes den ho využijeme jako pátý sál pro fanouškovský program. V programu bude cca 100 pořadů navíc oproti minulému roku! Vedoucí linií se dohodli na rozmístění programu a už se domlouvají s autory pořadů. Svůj program představí opět všechny linie, jen s tím rozdílem, že některé své pořady začlení do větších.

thumbnail image

13.3.2021

Začali jsme plní naděje na skvělý ročník FF se zahraničními hosty, slavnostním zahájením, novými partnery. Prasklý hydrant v Sokolovně (nestihne se vysušit a opravit), přerušení stavebních prací v kině (nestihne se dokončit rekonstrukce) a snížení ubytovací kapacity v OA jsou důvody, proč bohužel musíme oznámit, že FESTIVAL FANTAZIE proběhne opět v omezené podobě v hotelu Fantazie. Pojďme si ho užít i tak!

thumbnail image

8.3.2021

Dovolte, abychom vám představili novou posilu do týmu pořadatelů FESTIVALU FANTAZIE! SuperFFan nám pro 26. ročník festivalu popkultury pomůže pozvat zahraniční hosty, uspořádat parádní slavnostní zahájení, domlouvá nové partnery a všechny nás motivuje k lepším výkonům v programu, občerstvení i organizaci. Jeho dalším úkolem je nám pomoci s marketingem. A taky doufáme, že sbalí Comic-Con Girl ;-)

thumbnail image

6.3.2021

Začínáme pro vás připravovat FESTIVAL FANTAZIE 2021, který plánujeme do tradičních prostor v Tyršově ulici. Věříme, že do léta se situace úplně změní, ať už díky promoření, očkování nebo počasí a že bude možné uspořádat parádní letní festival popkultury jen s malými omezeními. Pro 26. ročních chystáme řadu vylepšení, máte se na co těšit :-). Web aktualizujeme během března a přihlášky spustíme v 2. půlce března. Sledujte náš Facebook!

thumbnail image

1.9.2020

Jubilejní a nejen tím velmi speciální 25. ročník Festivalu fantazie proběhl i v omezeném počtu v hotelu Fantazie ke spokojenosti účastníků. Díky zodpovědnosti fanoušků a přijatým opatřením se na festivalu nikdo nenakazil. Děkujeme za všechno partnerům, vedoucím programových linií a autorům pořadů, pořadatelům a vám fanouškům a těšíme se do lepších časů na velké FFko :-)

thumbnail image

25.5.2020

Spouštíme objednávkový systém AMBER pro 500 účastníků Festivalu fantazie 2020. Objednávky nebudou potvrzované (autorizované) automaticky, budeme je třídit a sestavovat podle ubytování tak, abychom vytížili kapacity na maximum. Plaťte až námi ručně autorizované objednávky. Moc se na vás těšíme!

thumbnail image

14.5.2020

Jubilejní ročník si přímo říká o vzpomínání. Budeme v události FF 2020 vzpomínat se soutěží o titul "NejkráFFnější plakát". Soutěžit budou obrazy jednotlivých ročníků pro plakáty, infobrožury apod. V každém kole odměníme drobností někoho z hlasujících. Sledujte i webovou stránku soutěže.

thumbnail image

13.5.2020

Představujeme rozmístění programu FF 2020. Jubilejní 25. ročník bude vpravdě speciální ;-). Omezení počtu kvůli epidemii nás donutilo FF zmenšit a přesunout do hotelu Fantazie, kde připravíme 4 přednáškové sály, deskohernu a videohernu + venkovní program (pohybový a letní kino). Jako bonus přidáváme jeden film denně v kině. Věříme, že účastníci na speciální ročník nikdy nezapomenou.

thumbnail image

12.5.2020

Spustili jsme nový web, už jsme to nemohli vydržet :-), i když ho ještě budeme plnit, ladit a překládat. Už teď jsou zde nejdůležitější informace o fantastické dovolené, 25. ročníku festivalu popkultury Festival fantazie 2020. Sleduj naše sociální sítě a web, kde budeme postupně přidávat nové a podrobnější informace.

thumbnail image

8.5.2020

Osvobození od nudy přichází! 25. ročník Festivalu fantazie má datum a plakát! Proběhne 25.6.-8.7.2020 v hotelu Fantazie v Chotěboři pro 200 účastníků (předpokládaný povolený počet účastníků společenských a kulturních akcí), samozřejmě s řadou hygienických a organizačních opatření.