Novinky

thumbnail image

28.6.2021

Připomínáme - na 3.-5.7. jsou vstupenky zcela vyprodané a nebudou se prodávat na místě (na 6.-10.7. ano). Na základě dnešních informací od vlády jsme stanovili podmínky pro účast na FESTIVALU FANTAZIE 2021.

thumbnail image

25.6.2021

Spisovatel, novinář a scenárista. Věnuje se detektivkám s Sherlockem Holmesem, biografiím českých osobností. Pro TV Nova a Prima napsal řadu scénářů pro dokumentární cykly. Společně s Petrem Koplem je autorem komiksových seriálů Dechberoucí Zázrak, Pérák a Conan. A je i autorem knih z vesmíru Star Treku.

thumbnail image

24.6.2021

Dáváš si zmrzlinu jahodovou, vanilkovou, míchanou nebo žádnou? Letos za hotelem Fantazie vedle Kafekáry najdete i oblíbený přívěs se zmrzlinou, ledovou tříští a stánek s palačinkami nově i vaflemi! Cukrárna Máj má sídlo vedle Spořky, ale letos nebude chybět na FESTIVALU FANTAZIE!

thumbnail image

23.6.2021

Na FF se vrací e-shop s meči, sekerami, dýkami, vrhacími noži, katanami, nunchaku apod. Prodejní stánek najdete v Předsálí ve dnech 1.-4.7. Přijďte obhlédnout, poradit si či přímo nakoupit kvalitní chladné zbraně za rozumné ceny. Na zbytek prázdnin přece potřebujete pořádný nůž!

thumbnail image

22.6.2021

Děkujeme za zájem o FESTIVAL FANTAZIE. Uzavřeli jsme prodej vstupenek na sobotu, neděli a pondělí 3.-5.7., kapacita je vyčerpána, nebudou se prodávat ani na místě. Na druhou polovinu FF stále ještě zbývá dostatek míst a dá se předpokládat, že budou v prodeji i na místě.

thumbnail image

21.6.2021

Dnes připomeneme FFotografa, bez kterého si už neumíme FF představit. Ano, je to Randalf: politicky nekorektní nukleární hovado s krabičkou pořizující nepohyblivé obrázky. Na FF jezdí od prvních Avalconů, je vedoucí Jatkonu. Vyskytne se vaší blízkosti právě ve chvíli, kdy provozujete neplechu a vše zdokumentuje...

thumbnail image

13.6.2021

Na FB přinášíme pár fotek, jak to aktuálně vypadá v dějišti FESTIVALU FANTAZIE 2021. Dorovnali jsme například trávník kolem terasy a za hotelem. Všude je prázdno, ale vy to tam zaplníte a rozsvítíte už 1.7.! Stále ještě jsou volná místa v OA na druhou polovinu, neváhejte.

thumbnail image

12.6.2021

To znamená, že na místě nejspíš nebude možné koupit vstupenku na 1. polovinu FF! V 2. polovině jsou volné postele v Obchodní Akademii i ve Vysočině, i když ne ve velkém počtu. Spacáková kapacita i kapacita FF je dostatečná. Neváhejte a využijte!

thumbnail image

10.6.2021

Kromě 2 pokojů (na celé FF) a jednotlivých postelí na jednotlivé dny je v 1. polovině FESTIVALU FANTAZIE 2021 už zaplněna kapacita na všech lůžkách ve všech ubytovacích budovách. Zároveň se rychle blíží vyčerpání kapacity na spacákové ubytování v 1. polovině FF a také vyčerpání kapacity prostor hotelu Fantazie!

thumbnail image

9.6.2021

Z jeho děl připomínáme komiksové adaptace Krále Artuše, Tři mušketýrů, Psa baskervillského nebo Draculy. S Petrem Mackem vydávali první superhrdinskou sérii Dechberoucí Zázrak a oživili legendárního hrdinu Péráka. Kromě tvorby komiksů ilustroval téměř 40 knih: především učebnice.

thumbnail image

3.6.2021

Několikrát jste chtěli možnost podpořit vaše oblíbené FFko, i když se nezúčastníte osobně. A JE TO TADY. Kupte si vstupenku na čtvrtek (150 Kč, místo poštovného a balného) a do 8.6. objednejte letošní tričko FF 2021 se SuperFFanem, případně přidejte finanční příspěvek. Tričko pošleme spolu s letošní plackou a FF rouškou.

thumbnail image

1.6.2021

A v tento moment jsme na čísle 636 přihlášených! Ve Vysočině je už nabídka postelí minimální, ale na druhou polovinu FESTIVALU FANTAZIE je ještě v OA pár pokojů dostupných. Neváhejte a objednávejte! Program je nadupaný víc, než loni, už jsme nad 550 pořady!

thumbnail image

31.5.2021

Všichni vědí, že chceš jet na FESTIVAL FANTAZIE, první pocovidový con, legendu mezi cony. I SuperFFan, ví, že chceš jet. A dobře ti radí, objednej ještě dnes do půlnoci poslední postele a vstupné se slevou. Ušetříš peníze, ušetříš nervy, ušetříš si pláč, že tě nejlepší zážitek letošního léta minul!

thumbnail image

22.5.2021

Už přes 500 přihlášených! Ale kapacita ještě není naplněná a dokonce ještě pořád jsou nějaké ubytovací možnosti. Neváhejte, jednak se blíží uzávěrka pro získání slevy na vstupném (31.5.), jednak zbývá už jen pár postelí (spacákových míst je dost).

thumbnail image

18.5.2021

Opět budete mít možnost si na FESTIVALU FANTAZIE 2021 nakoupit fanouškovské zboží partnerů Ráj Anime a Animeworld. Merch orientovaný na fanoušky mangy, anime a Japonska najdete opět ve stánku v předsálí, ve dnech 5.-7.7. (pondělí až středa).

thumbnail image

14.5.2021

Autor SuperFFana samozřejmě nesmí chybět na FFku. Dan Černý se během letošního roku stal prvním českým kreslířem, který kreslí Disney komiksy pro nizozemského vydavatele Sanoma. Danovu tvorbu můžete znát díky komiksovým sériím Fanouš, Jelita, Matracman, Tritonky, Kňour a Mník, Tryskošnek. V současnosti kreslí komiksové seriály pro časopis Čtyřlístek, ilustruje knihy a v neposlední řadě učí animovaný film.

thumbnail image

13.5.2021

MINDOK. Překládali jste si někdy tento název? Mind. OK. I vaše mysl bude v pořádku, když budete hrát MINDOK stolní hry v herně na FESTIVALU FANTAZIE 2021. Nechte si poradit, zahrajte si turnaj nebo s kamarády, nakupte. V herně bez nutnosti roušky a s otevřeným biFFtrem!

thumbnail image

5.5.2021

Jistě si i vy rádi připomínáte na fotografiích, jak jste si užili FESTIVAL FANTAZIE. A jeden festivalový fotograf, i když s velmi rychlou spouští, nemůže být všude. Takže jsme se domluvili s fotografickým duem LKSG (Lucka Kraftová a Šimon Gondek). Rádi experimentují a objevují nové způsoby zachycení nezapomenutelných okamžiků. A daří se jim to - každý na věci totiž kouká z půl metru rozdílné perspektivy. Takže až někde uvidíte pobíhat s fotoaparáty dvoumetrového blonďáka a drobnou brunetu, budete už vědět - jsou to naši fotografové.

thumbnail image

3.5.2021

400 účastníků 26. FESTIVALU FANTAZIE je hezké číslo, ale do naplnění kapacity až 500 účastníků DENNĚ je ještě daleko. Nicméně opatření se uvolňují, očkování pokračuje, věříme, že se ještě začnete pořádně hlásit. A abychom vás pošťouchli, hlásíme, že z kapacity Obchodní Akademie a hotelu Vysočina už mnoho volného nezbývá. Kapacitu spacákového ubytování jsme na pátečním jednání navýšili.

thumbnail image

27.4.2021

Jsou lidé, bez kterých se FESTIVAL FANTAZIE prostě neobejde. Jeden z nich je Komár. Pod touto přezdívkou zná oblíbeného knihkupce snad každý účastník. I letos nacpe dodávku k prasknutí knihami a po celou dobu FF vám bude k dispozici, ochotný poradit, jakou knižní novinku si nenechat ujít nebo jakou klasiku byste si měli doplnit do své knihovničky. www.komarovo.cz