Novinky

thumbnail image

8.7.2024

Hořkosladké loučení posledních účastníků s končícím 29. Festivalem Fantazie a zároveň pobíhání desítek pořadatelů při začínajícím úklidu, to je dopoledne druhé neděle nejdelšího conu. Děkujeme účastníkům, vedoucím programových linií a tvůrcům pořadů, partnerům a dodavatelům, Artist Alley účastníkům a všem pořadatelům. Byla to opět fantastická jízda, ještě lepší, než loni. Fotografie prosím sdílejte do skupiny FFotografie. A zveme vás na Comic-Con Junior v Brně 2.-3.11.!

thumbnail image

7.7.2024

Black Manta, poháněný potřebou pomstít smrt svého otce, chce Aquamana jednou provždy zničit. Je hrozivější než kdykoli předtím a vládne mocí bájného černého trojzubce, který uvolňuje prastarou a zlovolnou sílu. Aby ho Aquaman porazil, obrátí se na svého uvězněného bratra Orma, bývalého krále Atlantidy, a uzavře s ním nepravděpodobné spojenectví. Společně musí odložit své rozdíly, aby zachránili Aquamanovu rodinu i svět před zkázou.

thumbnail image

6.7.2024

Na pátek a sobotu přijela malířka Alena Dziarnovich. Přivezla ručně malované kšiltovky s herní / anime / filmovou tematikou. Unikátní, vždy jen jeden originální kus. Zastavte se aspoň podívat v Hale v deskoherně. "Life is too short to wear boring caps."

thumbnail image

6.7.2024

10:30 KRÁLOVSTVÍ PLANETA OPIC (tit)
13:30 KROTITELÉ DUCHŮ: ŘÍŠE LEDU (dabing)
16:00 FURIOSA: SÁGA ŠÍLENÉHO MAXE (tit)
19:00 CHLAPEC A VOLAVKA (tit)
22:00 DEN DÍKŮVZDÁNÍ (tit)
Jedinečná atmosféra projekcí společně s fanoušky, kteří si navzájem rozumí.

thumbnail image

5.7.2024

Exkluzivní možnost vidět záznam DJ setu Craiga Charlese z Comic-Conu Prague 2024! Dokážete na posezení vypít šest piv a zakrkat celý Yankee Doodle Dandee? Pak se nezapomeňte zúčastnit soutěže v pití piva, soutěže v krkání a tematické tomboly. A nezapomeňte přijít v červeném! Pořádá Legacy Gatecon Team & Draky. Kdy: PÁTEK 5.7.2024. Kde: DDM Junior 1. patro, Festival Fantazie, Chotěboř

29. ročník festivalu popkultury

Pátek 28.6. až neděle 7.7.2024 Tyršova ul., Chotěboř.

Doslova fantastická dovolená a zábava pro fanoušky, hráče i celé rodiny.

Sci-fi a technologie, fantasy a horor, mýty a historie v hrách, filmech, seriálech, anime, comicsu, knihách, kostýmech...
  • turnaje a volné hraní videoher a stolních her, taneční hry, hry miniatur, RPG...
  • odborné a fanouškovské přednášky, besedy, workshopy, soutěže, autogramiády...
  • cosplay, výstava, divadlo, diskotéky, ceremoniály, venkovní program...
Užijte si zajímavé hosty, stovky pořadů, desítky hodin turnajů, projekcí a další pestré zábavy. Využijte vysokou kvalitu organizace a technického zajištění, nadstandardní služby.

Důležité

To nejdůležitější - Informace CO, KDY, KDE, ZA KOLIK.
Koupit vstupné - Systém pro nákup vstupenek a služeb.