Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Novinky FF 2014

Hlavní novinky k 19. ročníku Festivalu fantazie

č. 1: Rozšíření programu do hotelu Fantazie

Geek Roadshow-CraFFtcon (Minecraft + YouTube + hry + vychytávky) a LegendCon (League of Legends) proběhnou v nově upravených prostorách hotelu Fantazie (u zámku), s nižším vstupným. Novou programovou linií kromě LegendConu je rovněž RPG a sublinie DoctorCon (Doctor Who) a Vampire Diaries. Vrací se sublinie SupernaturalCon.
Program nově poběží od 9 hodin, rušíme ten jediný pořad od 8, na který chodilo minimum účastníků.

č. 2. Změny a rozšíření ubytování

Opět máme k dispozici Geofond (30 internátních lůžek v přírodním areálu). Nově otevíráme rezervní kapacitu internátu na Štěpánově, vzdálenost bude vykompenzována o úroveň nižšími cenami (dvoulůžková ubytovna za cenu internátu, internát za cenu kategorie lůžko), svoz bude minibusem 4x denně (plus FF kočár). Přesouváme lůžka do přístavby Obchodní Akademie, čímž zvětšujeme kapacitu spacákového ubytování ZŠ Smetanova o 6 tříd. Nově zařazujeme lůžka v hotelu Fantazie (v suterénních místnostech na palandách). Otevíráme spacáky ZŠ Buttulova pro LegendCon a Geek Roadshow-CraFFtcon.

č. 3. Rozšíření stravování a občerstvení

Širší sortiment občerstvení včetně více druhů teplých jídel (guláš, kuřecí se zeleninou a rýží, vepřový řízek s bramborem, obalované žampiony nahradí rybí prsty a obalovaný květák) bude k dispozici kromě FastFoodu a buFFetu i v biFFtru.
Přidáváme těstovinový salát se zeleninou jako lehké vegetariánské jídlo.
Otevíráme hoFFpodu v hotelu Fantazie. Kupujeme další nové vybavení a upravujeme organizaci pro rychlejší obsluhu.
Pivo Rebel 11° v hale, baru KD a FastFoodu před Sokolovnou, pivo Chotěboř 12° a černé v hoFFpůdce a 10° v buFFetu.

č. 4. Nové služby

V ZŠ Smetanova bude šatna pro cosplayery - vyčleněná třída se stoly a věšáky, kde si bude možné nechat kostým a převlékat se.
FF kočár bohužel musíme zdražit, několikatisícové prodělky už není možné dotovat, zároveň musíme zefektivnit jízdy. Nové jízdné: Geofond a hotel Fantazie za 30 Kč, Štěpánov (7 km) za 60 Kč bez ohledu na počet osob  (stále hluboko pod cenou taxi). Do Štěpánova budeme jezdit zdarma mikrobusem 4x denně.
Zavádíme poplatek 10 Kč za šatnu. Máme-li přebrat zodpovědnost za cennosti na celý den a přesunout praní jinam (=další místo a člověk), musíme pokrýt náklady. Poplatek se neplatí v pátek 28.6. a v neděli 6.7.

č. 5. Změny vstupného

Zlevňujeme první a poslední den a vstupné na celý FF při platbě předem. Zdražujeme soboty a vstupné na celý FF při platbě od 1. 6., místenky na některé filmy.
Geek Roadshow a LegendCon mají vlastní snížené vstupné.
Místo papírových vstupenek zavádíme pásky na ruku (kvůli příliš častému zneužívání vstupenek).

Další novinky

- Noví partneři a prodejci s širokou nabídkou programu a zboží.

- Vylepšená organizace, lépe vyškolení pořadatelé.

- Nový centrální sklad a změny v zásobování.