Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Novinky FF 2017

Hlavní novinky Festivalu fantazie 2017

Postupně přidáváme novinky pro letošní 22. ročník FF.

č. 1: Změny na recepci

Přihlašování = nákup vstupenek a služeb chceme mít on-line i v průběhu FF, řešíme detaily.

S ohledem na EET musíme udělat nějaké změny v prodeji upomínkových předmětů a tím i místenek apod., detaily řešíme.

S ohledem na náklady na EET (přes 130 tisíc korun plus spousta práce několika lidí a provozní náklady) a z dalších důvodů jsme poskytli menší slevu ze vstupného při platbě předem.

č. 2: Změny v programu

Držíme jedenáctidenní FF. Nově zařazujeme BrØadwayCon - programovou linii věnovanou muzikálům.

Do herny přidáváme více konzolí a vyzkoušíte si i Nintendo Switch.

č. 3. Změny ubytování

Změny ubytování jsou vynucené rekonstrukcí ZŠ Smetanova, kerá nebude vůbec dostupná. Místo ní počítáme s ubytováním ve spacáku v gymnáziu, OA a možná i ZŠ Buttulova. Spacáky v hlavním sále hotelu Fantazie budou beze stanů a jen na postelích (pouze s prostěradlem, bez lůžkovin) v kategorii stejné, jako třídy ve školách. A vracíme se do Arény, to je to pravé místo pro ubytování ve stanech i jen ve spacácácích, za nejnižší cenu.

V hotelu Fantazie jsme rekonstruovali dalších 8 internátních pokojů (včetně výměny 4 oken) a celou chodbu, vyměnili další část nábytku a povlečení a udělali pár dalších drobných vylepšení v pokojích. Rekonstruovali jsme pánské WC a sprchy, vyměnili okna v nich i v dámských.

č. 4. Změny v občerstvení a stravování

Nový druh hamburgeru snad už letos! Palačinky každopádně budou!

Změny z loňska ponecháváme (stravování v OA, BiFFtro v hale nahoře a s menším sortimentem, zrušení baru v pingpongárně).

Zavedli jsme EET :-(. Mj. to znamená určité zdražení občerstvení (ale není to jediný důvod). 

Zvažujeme zrušit málo využívaný bar v hlavním sále, kvůli EET. Na grilu už nebude možné platit přímo, bude se předplácet v hoFFpůdce, kvůli EET.

Zákaz konzumace občerstvení v kinosále s výjimkou popcornu, slaných tyčinek a nápojů v uzavřených pet lahvích či uzavřených kelímcích.