Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Hosté

Zahraniční hosté Festivalu fantazie

 

Dny, časy a ceny pořadů s hosty najdete zde, další informace zde.

Průvodcovské služby zahraničním hostům zajišťují Jan Kotouč a organizace HMS Phantom, jazyková škola Fran - paní Olga Ryšavá a její studenti. Děkujeme.


Odborníci, vědci

 


Herní hosté

 


Literární hosté

Jan Kotouč   

Dlouholetý návštěvník a přednášející conů. Je velkým fanouškem knih Davida Webera a zakladatelem jeho fanklubu HMS Phantom. První literární počiny psal ze světa Star Wars na prestižní stránce Jediland. Jeho původní tvorba spadá do military sci-fi a space opery. Příliš blízké setkání = vítězství v kat. Novela v Ceně Karla Čapka = sbírka Mlok 2008. Romány: Pokračování diplomacie (2009), Tristanská občanská válka (2010).


Jaroslav Mostecký

Známý spisovatel, sběratel a mj. i úspěšný moderátor speciálních programů na conech (Miss Avalcon, CKČ, tomboly, ...). Získal řadu ocenění za své knihy a povídky a je skvělým vypravěčem i na conech. Zakládající člen SFK Jeffa Spendera, čestný člen SFK Avalon. Zajímá se o historii Čech za vlády Přemyslovců, tramping, lakros, pasivně pak vše od paleontologie po numismatiku. Nyní mu vychází trilogie Vlčí věk.


Tučně uvedení hosté již potvrdili účast, takže jim v účasti může zabránit jen práce, rodina, vyšší moc nebo nemoc. Prosím respektujte hosty a pravidla velmi slušného chování vůči nim. Děkujeme.