Parconská zastavení

 

    

    Při úklidu KD Junior jsem z nástěnek stáhl veškeré materiály k dalšímu použití v kronice klubu. Ale nedalo mi to, abych něco z nich nepoužil ještě jinak. Pro pobavení jsem vybral pár vzkazů a pro poučení (vaše, mé i těch stěžovatelů) jsem vzal všechny stížnosti a problémy a dopsal odpovědi i k těm, na které jsem v průběhu conu neodpověděl. Máte tedy před sebou vysvětlení několika nedostatků a „nedostatků“, které Parcon-Avalcon měl.
    Vzkazy:
    Děkuji pořadatelům za záchranu života. Před Parconem jsem doma požil víc kumysu než je zdrávo a tak jsem přijel do Chotěboře stižen neskutečným průjmem. Díky zásahu pořadatelů, poskytnuvších mně živočišné uhlí, zvládl jsem svou přednášku bez větší újmy na zdraví. S veškerou úctou Nalim Lidochaz.
    Podnikavci, který si na věky vypůjčil z mé tašky časopisy v hodnotě cca 50,- Kč: „Kamaráde, nechť ti kuna vypije vejce!“ Tardog SFK Radegast.
    To samé tomu, kdo si „půjčil“ puzzle v ceně cca 800,- Kč. Tak bacha!
    Kdo využil Alkoholikova průvodce, ať udělá čárku. 49 čárek
    Šimone, jestli budeš i další noc řvát až do svítání pod mým oknem, spadne ti na hlavu něco velmi tvrdého. Michael B.
    Ja som to nebol! Šimon
    Mastermind někde chlastá.
    Jaroucha nezabít, jen naklepat! Sežeru ho sám. MUM.
   
    Stížnosti:
    Vašku, bavíme se. Co s tím chceš dělat??? SFK Radegast
    Nic, tak to má být J
    Proč není tričko Parcon 98?
    Tričko bylo výjimečně jen na Parconu 97 ve SNV a bylo kromě plakátu a programu jediným obsahem materiálů. Hodnotnější materiály Parconu 98 obsahovaly podstatně víc věcí.
    Neschopností oznámit nám dříve to, že nemáte „Horizont události“, jste nás pěkně nasrali. Kvůli posunutí pořadů jsme na něj čekali zbytečně 1,5 hodiny!
    Myslel jsem, že doba šediváků je pryč a že dnes není problém si půjčit kazetu domů. Ano, stala se (podle nás ne podstatná) chyba, zjistili jsme, že kazetu nemáme až těsně před projekcí. Omlouváme se.
    Chybí nám soutěž o Missáka!!!
    Soutěž jsme neuskutečnili ani loni, protože je časově náročná a přitom méně zajímavá než Miss.
    A taky o ksicht roku!!!
    Nabízeli jsme klubům prostor pro vlastní pořady, každý si mohl svou soutěž vymyslet, zorganizovat a vyhlásit.
    Tady na hlavním baru jsem si objednal Colu, ale je řízlá vodou a chutná jako shit!
    Cola je z postmixu, nastaveného napevno distributorem, tudíž stejná jako všude jinde. Nechápu, proč ten člověk nereklamoval na baru, pokud něco nebylo v pořádku, dostal by náhradu.
    Kde je CD-ROM a I-net?
    I-net je tam, kde byl inzerován již před čtvrt rokem, tzn. ve veřejně přístupné místnosti ve druhém patře KDJ. Máme ovšem problémy s rychlostí připojení, takže provoz je poněkud omezen. CD-ROM není, protože přes domluvu redakce Klanu nezaměřila obsah červencového čísla na SF a my jsme nestihli připravit dost SF materiálů, aby to stálo za to. Další možnost CD-příloha časopisu Internet s archivem AmberZine ztroskotala na nezájmu redakce prodat 600 ks časopisu navíc.
    Jen takový povzdech. Nechápu, proč se tu nepřetržitě větrá pokud možno všemi okny a dveřmi naráz?
    Protože je tu teplo a smrad. Pokud to někomu vadí, může si sednout někam, kde se nevětrá. Pokud už teplo a smrad nebyly, nikomu nebylo bráněno v uzavření oken, dveří. Lidi, buďte trochu samostatní!
    Není gin, kakao, whisky, alkoholické mléko, absint, baileyska, černá sjezdovka, koskenkorva, vaječný likér.
    Gin jsme ihned napravili, kakao a alkoholické mléko a další málo požadované nápoje nechť si zájemce příště přiveze s sebou. Whisky byl Beam, když jsme dodali Walkera, zůstalo z něj 3/4. Koskenkorva nebyla, protože loni se jí při 240 účastnících vypily jen 3 panáky. Když jsme ji dodali, dopadlo to letos stejně.
    Není zabezpečená možnosť rozdeliť sa na 3 kusy, aby človek mohol stíhať všetko, co chce.
    Díky, i my bychom se potřebovali roztrojit, aby všechno bylo ještě lepší.
    Plakát? Chybí do sbírky.
    Plakát je poměrně drahý a vždycky se ho velké množství zůstane válet na místě akce. Kromě toho se vždy hrozně pomačká dopravou. A malý plakátek asi nemá cenu, ale necháme se pro příště přesvědčit.
    Ubytování - Když chceme spolu, jsme všichni rozděleni. Přihláška byla společná a včas.
    Proč bychom dělili ty, kteří se skutečně přihlásili společně a napsali, že chtějí bydlet spolu? Mohla se stát ojedinělá chyba, ale nebyl náhodou problém v načasování přihlášek a hlavně plateb?
    Z roku na rok se radikálně změnil poměr zájemců o spaní ve spacáku a na lůžkách. Tato skutečnost se v době úpadku a nedostatku peněz opravdu předpokládat nedala. Hotel Vysočina nebyl otevřen, přes informace, které jsme v době příprav měli. Místo abychom odřekli desítky zájemců a udělali uzavřený con, volili jsme náročnější cestu a zajistili ubytování s maximálním možným komfortem (doprava 6x denně zdarma, sociální zařízení pro dva pokoje). Poskytli jsme možnost i vybrat si ještě lepší ubytování v hotelu.
    A jak si to představujete s tím počasím?!
    Máme zajištěno ošklivé počasí, abyste nám netrajdali u vody a městem, ale využili maximálně programovou nabídku J
    Materiály mají hodnotu tak max. 50,- Kč. Co s tím provedete, chceme při vyhlášení odpověď.
    Soudný člověk si spočítá ceny časopisů a fanzinu, přičte k nim cenu modelu, placky a nepíše, že cena nepřekročila 50,- Kč (ve skutečnosti prodejní cena materiálů je asi 350,- Kč). Je tradicí dávat materiály a je to dobrá příležitost, jak s jistotou návratu investice něco ke čtení vydat a přidat k tomu věci, které jednotlivě za tu cenu vůbec získat nelze. Komu je 170,- až 280,- Kč moc za asi 40 hodin zábavy (když lístek do kina v Praze stojí 90,- a lístek na koncert 300-800,-) a materiály k tomu?
    Noci jsou příliš krátké!
    Souhlasím, a dny taky.
    Není samolepka.
    Samolepka měla být navíc, ale nestihli jsme ji vytisknout, protože až do poslední chvíle jsme sháněli samolepící archy do tiskárny za nějakou rozumnou cenu a ne za 8,- arch.
    Ubytování je pěkné, děkujeme.
    Děkujeme za pochvalu.
    Ty ceny v bufetu - strčte si je a pěkně hluboko! Zdíráte lidi! Fuj!
    Komu se naše ceny v baru nelíbí, může jít do hospody a platit o polovinu víc. Na další stupidní dotazy neodpovím.
    Na videu je malá obrazovka, není skoro nic vidět!
    Videoprojektor stojí 1550,- na den, proto byl připojen až v pátek večer a odpojen v neděli večer. Hlavní těžiště vidoeprojekce ale proběhlo na videoprojektoru.
    Dukátové buchtičky nás fakt dorazili!
    Mě dorazila ta hrubka na konci. Dukátové buchtičky bylo jediné sladké jídlo za celý víkend. Do snídaně za 18,- Kč se opravdu závin nebo buchty nevejdou.
    PC nejsou dostatečně vybavena (Duke je už dost starý) a co virtuální realita?
    Hry na počítačích se mění podle zájmu. Stačí se domluvit. Na serveru, který obhospodařuje síť, je jich k dispozici několik. VR přilba byla v roce 96, VR brýle loni, letos se nepodařilo zapůjčit ani jedno.
    Prosím, vyměňte víno! Jsou to patoky!
    Víno mohou být pro někoho patoky. Asi se nám ale nepovede zajistit lepší, dodavatel akce má omezený výběr. Pardon, příště seženeme z Moravy sudové, snad. Vyřešte to nákupem lepšího v prodejně nebo navštivte nějakou vinárnu..
    Je 8.15 a nic nefunguje! Čo s tím? PS: To CD zožente. Lebo!!!
    Jak odpovědět na takovou stížnost? Co nefunguje? Asi ve čtvrt na devět jsme pouštěli do KDJ první lidi. Bylo jich asi 10. Bar fungoval, video mělo jít až od půl, přednáška nebyla a ani neměla být. Nepršelo. Kde je problém? Jak máme v průběhu conu zajistit CD? A „Lebo čo?!“
    Gratuluji, na tomto Parconu je nejvíce bytostí (nedá se ani říct hominidů, natož lidí) bez mozků, ve kterých by blikla jiskřička myšlenky, že jsou tací, kteří chtějí SPÁT!
    XY: Vyspíš se v hrobě. ZW: Mě stačí mezi 24-8 hodinou, vole, tak proč dělají bordel ve 2 v noci?
    Byli i tací, kteří dělali bordel o půl šesté ráno a nenechali si vysvětlit ani od hlavního pořadatele, že to nejde. Byli schopni se nesmyslně ohánět zákony a právy (například na svobodu projevu), drnkat na kytaru a nebýt deště, uspořádat i průvod městem, aby bylo jo jisté, že nám město Parcon osladí a příště nám ho buď nepovolí nebo aspoň na něj nepřispěje. Na takové idioty můžete po dobrém stokrát, ale teprve pohrůžka fyzického násilí je zklidnila. Připadal jsem si všelijak, když se tito „lidi“ za stovky hodin příprav odvděčili takhle a připravili mě řešením té situace o dvě hodiny tak vzácného spánku.
    Ranní řev.
    Ranní řev jsme nezavinili my a zabránit mu bohužel zcela nelze. Bezohledných je vždycky dost. Omlouváme se, vydržte, budeme ještě více hlídat.
    Málo papiera! Nie je kam písať ďalšie sťažnosti!! Roland
    Milý Rolande, jest velmi vtipné si stěžovat na nedostatek papíru a tou stížností zabrat místo asi 150 cm2.
   
    Celkově mám pocit, jako kdyby část stížností pramenila z touhy pořádně se ukázat před těmi, kteří zrovna stojí u nástěnky. Konstruktivní dotazy a problémy jsme se snažili zodpovědět a vyřešit. A jak zněl pěkný přípodotek k jedné z těch pitomých stížností : „A hodinky s vodotryskem.“ Myslím, že někomu by ani ty hodinky nestačily. VP
 
k ZA 21
k Reportážím
k ZA
na start