Vítáme Vás

Václav Pravda

 

    

    Vítáme Vás - fany, faní a fáňata, příznivce sci-fi, fantasy, hororů, her na hrdiny, karetních her, UFO, kosmonautiky, záhad, duchů a alkoholu na Avalconu 1997.
    Nezdá se to tak dávno, co skončil super skvělý Avalcon 1996. Určitě jste o něm slyšeli, pravděpodobně proto jste tady v Chotěboři. Chceme Vám opět nabídnout víkend plný zajímavostí. Snažili jsme se připravit ještě lepší podmínky než loni a doufám, že výsledkem Avalconu budou začervenalé oči, rozbouřené žaludky, ochraptělá hrdla a uspokojení všech scifistických potřeb, nejen základních.
    Dopřáli jsme Vám i sobě podstatné rozšíření programu. A nejenom programu. Na četné žádosti (včetně pokusů o uplácení) jsme prodloužili bar. Nechci jmenovat osoby, které si chtěly předplatit barovou stoličku, protože bych Vás zbavil posledních iluzí o některých známých sci-fistech. Obsluha se těší, tak ji nenechte zahálet.
    Část z Vás asi sledovala v Interkomu dění kolem přidělení Parconu 1997. Stále nás mrzí, že se SFK AVALON nestal pořadatelelem tohoto prestižního conu, ale udělali jsme opravdu hodně proto, aby se Avalcon 1997 mohl Parconu směle rovnat. Přejeme slovenským kolegům, aby se jim con povedl a účastníci nelitovali dlouhé cesty do Spišské Nové Vsi.    
 
k ZA 16
na Dvory Chaosu
k ZA
na start