Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Další služby

Zdravotník, lékárnička

Na festivalu je odborná zdravotní služba v době trvání oficiálního programu. Disponuje potřebnými znalostmi, vybavenou lékárničkou. Za využití zdravotní služby se neplatí, naopak veškeré případy poranění, dlouhotrvající nevolnosti či dalších vážných zdravotních problémů konzultujte se zdravotní službou. Zdravotní služba neposkytuje vitamíny, léčiva proti kašli nebo bolesti v krku, kapky proti pálení očí, v takových a podobných případech si potřebné nakupte v lékárně.

Sprcha

Ve Sportovní hale v šatně 2 - ZEZADU je sprcha. Zde se lze vysprchovat během dne, pokud máte ubytování daleko. UKLÍZEJTE PO SOBĚ ! Sprcha neslouží jako místo pro sex! U šatnáře VPŘEDU si vyzvednete klíč na kauci 50 Kč, kterou vám vrátí, pokud dodržíte pravidla používání sprchy.

Šatna, ztráty a nálezy

Ve Sportovní hale v šatně 2 - VPŘEDU je šatna, která slouží pro odkládání batohů, bund apod. Za věci odložené mimo šatnu neručíme. Odkládání batohů a spacáků a bund apod. v programových prostorách conu je zakázáno. Šatna je zdarma a je otevřena po celou otvírací dobu festivalu. Šatna zároveň slouží jako ztráty a nálezy oblečení a podobně (cenné věci hledejte na recepci). V šatně si rovněž můžete nechat nabít mobil, baterky apod.

Praní a žehlení

Zvažujeme službu praní pro účastníky.

Dětský koutek

Pro nedostatek pořadatelů nemůžeme nabídnout hlídání dětí, ale rodiče na FF si pomáhají navzájem, viz FB skupina Rodiče s dětmi na FF. Ve sportovní hale si s naší pomocí zřizují dětský koutek.

Dětský koutek má restaurace Panský dům (v 1. patře), venkovní hřišťátko je v restauraci Hrom do Police.

Dětské hřiště je nad Coop prodejnou - odbočit do ulice Havlíčkova a hned první doleva ulice Na Chmelnici, druhá ulice doprava - Kosmounautů. Nebo z ulice Havlíčkova třetí doleva do Kosmonautů.

Služby pro tisk, přednášející apod.

  • počítače s připojením na internet
  • skenování
  • kopírování a tisk textů pro přednášku nebo soutěž, tisk čb plakátků (jen celkově světlých, žádné tmavé plochy!) pro propagaci přednášky, v rozumném množství zdarma

Služba je umístěna v Tiskovém a technickém centru v přízemí Sokolovny (křížem přes hernu). Technici na požádání pomohou. Ubezpečte se, že na vašich flash USB discích a dalších datových nosičích nejsou viry!

Pumpička

Nafukovat pusou velkou matraci je náročné. Nabízíme k zapůjčení rychlopumpu na vchodech do budov s ubytováním ve spacáku. Po použití vraťte obratem na vchod nebo předejte tento vzkaz s pumpou! Pumpu budou potřebovat i další účastníci.

Půjčovna sportovních a dalších pomůcek

Pro ty, kteří se chtějí protáhnout, nabízíme v šatně v hale:

- míč fotbalový/volejbalový
- badmintonové rakety
- pétanque koule

Deštníky poslouží při dešti pro přesun pouze mezi programovými budovami v Chotěboři, půjčit si je můžete u vchodové služby programových budov FF. Deštníky nám vracejte okamžitě po příchodu do další budovy. Neodnášejte deštníky do ubytovacích budov! Samozřejmě doporučujeme se nespoléhat na půjčovnu, v případě špatného počasí si noste svůj deštník, půjčovna je jen poslední záchrana.

Prodej knih, her, figurek, triček, DVD, CD...

Díky spolupráci s partnery si můžete na FF nakoupit zajímavé zboží s festivalovými slevami. Knihy, hry, figurky, trička, DVD s filmy, CD se soundtracky, fantasy a anime doplňky, placky ... Prodej knih, CD a figurek a fantasy zboží probíhá v místnosti číslo 8 (akvárium) v přízemí KD Junior. Ve Sportovní hale najdete prodej deskových her, prodej a výroba placek. V Sokolovně prodej figurek a anime doplňků, prodej oblečení a doplňků pro hráče videoher.