Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Ubytovací zařízení

Penzión

penzión Bene: pěkné 2 lůžkové pokoje na náměstí s plným vybavením včetně satelitní televize a internetu. Omezená kapacita. Cena je počítána za celý pokoj! (spolubydlící si místo neobjednává, jen uvede objednávajícího do objednávky). Včetně snídaně. 600 m od FF.

Hotel Plus

hotel plus Vysočina: 2 lůžkový nebo 4 lůžkový pokoj, s příslušenstvím (toaleta, sprcha, umyvadlo). Pěkné vybavení každého pokoje, včetně TV a negarantované wi-fi. 600 m od FF.

hotel plus ThangLong: 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím (toaleta, sprcha, umyvadlo). Standardní vybavení pokoje, bez TV, s možností připojit na internet. Společná kuchyňka. V přízemí orientální restaurace. 400 m od FF. Pouze na celou dobu.

hotel plus Fantazie: 2 až 4 lůžkové pokoje se starším vybavením a s příslušenstvím (toaleta, vana, umyvadlo), s balkonem a vybavenou kuchyní (vhodné pro kuřáky, vegetariány, účastníky s dietou). Wi-fi. 1200 m od FF.

penzion Rozsochatec: velké a luxusní 2-6 lůžkové pokoje v zámku Rozsochatec (6 km od Chotěboře). Klidné prostředí, tenisový kurt, travnaté hřiště a další vybavení.

Hotel

hotel Vysočina: 2 a 4 lůžkové pokoje po rekonstrukci. Standardní nové vybavení pokoje, bez TV, bez sprchy a bez toalety, umyvadlo na pokoji. Příslušenství (toalety, kopelna se sprchou a vanou) na chodbě. 600 m od FF.

hotel Fantazie: 2 až 4 lůžkové pokoje se starším vybavením a s příslušenstvím (toaleta, sprcha/vana, umyvadlo). Wi-fi. 1200 m od FF.

Ubytovna

ubytovna Obchodní Akademie: 2 lůžkové pokoje, rekonstruované společné příslušenství - toalety, sprchy. Standardní starší vybavení pokoje. 300 m od FF.

ubytovna Praktické školy: 2-4 lůžkové pokoje. Standardní vybavení, příslušenství (toalety a sprchy) na chodbě. 400 m od FF.

ubytovna hotelu Fantazie: rekonstruovaný 2-3 lůžkový pokoj (některé s umyvadlem), společné příslušenství (toalety a sprchy) naproti přes chodbu. Wi-fi. 1200 m od FF.

ubytovna Bílek-Příjemky: Obyčejně vybavené 2-3 lůžkové pokoje v ubytovně 5 km od Chotěboře.

Internát

internát hotelu Vysočina: 2+3 dvojpokoj s umyvadlem a sprchou nebo 3-4 lůžkové pokoje se starým vybavením a umyvadlem. Společné příslušenství. 600 m od FF.

internát hotelu Fantazie: 4-6 lůžkové pokoje, společné příslušenství (toalety a sprchy). Wi-fi. 1200 m od FF.

internát Bílek-Příjemky: Obyčejně vybavené 4 lůžkové pokoje v ubytovně 5 km od Chotěboře.

internát Dobkov: Obyčejně vybavené 4-6 lůžkové pokoje na sportovním letišti 5 km od Chotěboře.

Lůžko

lůžko v hotelu Fantazie: vojenské postele s komplet lůžkovinami - v sálech (10-15 lůžek) a suterénních místnostech (4-6 lůžek) hotelu Fantazie. Společné nové příslušenství. 1200 m od FF. Je to daleko, ale je tam klid a je to dobrý kompromis mezi spacákem a internátem, za rozumnou cenu.

Spacák

Spacák Plus v ZŠ Smetanova: Místo cca 2,5 x 1,2 m pro vlastní spacák a zavazadla v různě velkých třídách pro 10-30 osob, tělocvičně pro 50 osob. Společné toalety s umyvadlem, v přízemí koupelny s umyvadly, zrcadly a sprchami. 200 m od FF.

Spacák Plus se stanem v ZŠ Smetanova: Místo pro bezkolíkový stan v tělocvičně a na chodbách nejnovější budovy ZŠ Smetanova. Ostatní parametry viz řádek výše.

Spacák Plus ve třídách OA: Rezervní kapacita pro případ velkého zájmu. Třídy s umyvadly pro cca 15-20 účastníků. Místo cca 2,5 x 1,2 m pro vlastní spacák a zavazadla. Toalety s umyvadlem na patře, sprchy v suterénu.

Spacák (a stan) v hotelu Fantazie: Místo cca 2,5 x 1,2 m pro vlastní spacák a zavazadla v hlavním sále hotelu Fantazie. Toalety s umyvadly a sprchy v suterénu a 1. patře. Lze vlastní stan, bez příplatku. 1200 m od FF. Je to dál, ale je to klidné a pohodlné.

Spacák (a stan) v tělocvičně OA: Pouze na vybrané dny FF. Třídy s umyvadly pro cca 15-20 účastníků. Místo cca 2,5 x 1,2 m pro vlastní spacák a zavazadla. Toalety s umyvadlem na patře, sprchy v suterénu.

Ostatní

Kromě uvedených kapacit máme k dispozici ještě dva pětilůžkové internáty v Obchodní Akademii, cca 20 internátních a 8 hotelových míst v Sokolovně, jeden 6-12 lůžkový internát v Praktické škole, ale to jsou kapacity pro hosty, předem domluvené skupiny a pro optimalizaci ubytování, nejsou standardně v nabídce.

Organizační pokyny:

  • Ubytovenku získáte až při prvním příchodu do ubytování, předložte OP.
  • V žádném případě nepřesahujte nebo neobsazujte více míst než svoje.
  • Stany stavějte na místa podle instrukcí pořadatelské služby. Pouze samonosné stany, nesmí se připevňovat k podlaze žádným způsobem!
  • Výměny míst v rámci třídy jsou na dohodě s jiným účastníkem, výměny míst mezi třídami po vzájemné domluvě účastníků je nutné hlásit pořadateli v dané budově nebo na recepci.
  • Pořadatel je oprávněn korigovat zaplnění místností.
  • U vchodové služby žádejte nafukovací pumpu pro nafouknutí svých lehátek.