Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Občerstvení a stravování

Zajišťujeme stravování v bufetu hotelu Vysočina na náměstí T. G. Masaryka, abyste ušetřili čas a peníze. Proč objednat jídlo u nás?

Jídla lze objednat předem nebo na recepci FF, nejpozději 1,5 dne předem. Za nevyzvednutá jídla peníze nevracíme. Podmínky pro změny a rušení.

Jídelní lístek Festivalu fantazie 2015.  Výdejní doba a cena:

Snídaně   8.30 - 10.00 45 Kč
Oběd hlavní jídlo + polévka 12.30 - 14.00 70 + 20 Kč
Večeře hlavní jídlo 18.30 - 20.00 70 Kč


Občerstvení

Grilované prase bude u Sokolovny v pátek 3.7. a v pátek 10.7. odpoledne. Před Sokolovnou najdete po celou dobu festivalu Kafekáru, Matcha Tea, zmrzlinářský stánek, palačinky a další.

Konzumací v níže uvedených občerstvovnách podporujete FF. Děkujeme.

hoFFpůdka KD Junior přízemí (kuřácká, se zahrádkou) 10 - 2 Hlavně grilované maso, smažený sýr, hranolky, bramboráčky. Točené pivo Chotěboř 10° a černé 12°, točená Kofola, základní výběr alko a nealko nápojů.
     
Hlavní FF bar KD Junior 1.p. (nekuřácký do 22 hodin) 8 - 4 Hlavně zapékané toasty (8 druhů) do 22 hodin, bagety Hamé (6 druhů). Točené pivo Rebel 11° a Svijany, točená Kofola a cider, široký výběr alko a nealko nápojů. Snídaně sladké a slané. Prodej cigaret.
     
Bar Velký sál KDJ 1.p. (nekuřácký) 22 - 2 Zapékané toasty (8 druhů) od 22 hodin. Základní výběr alko a nealko nápojů. Koktejly.
     
čajoFFna KD Junior 2.p. (nekuřácká) 9 - 1 Nabídka více druhů kvalitních čajů a kávy. Medovina. Čerstvě pečený perník.
     
buFFet Sokolovna (nekuřácký) 9 - 1 Hlavně guláš, bůček, smažený sýr, rybí filety, obalovaný květák, gyros a další jídlo s přílohami, hranolky, bramboráčky. Točené pivo Chotěboř 10°, točená Kofola. Základní výběr alko a nealko nápojů. Prodej cigaret.
     
Fast Food (kuřácký) 10 - 3 Hlavně hamburger, guláš, bůček, smažený sýr, rybí filety, obalovaný květák, gyros a další jídlo s přílohami, hranolky, bramboráčky. Točené pivo Rebel 11°, točená Kofola, malinovka, cider. Nealko nápoje v pet lahvích.
     
biFFtro Hala (nekuřácké) 9 - 24 Guláš, bagety Hamé (6 druhů), párky v rohlíku. Točené pivo Rebel 11° a Kofola. Základní výběr alko a nealko nápojů.
     
DiFFkotéka Velký sál haly, přízemí (nekuřácký) 23 - 3 Točené pivo Rebel 11°, točená Kofola. Základní výběr alko a nealko nápojů.

 

Poslední objednávky 1 hodinu před zavírací dobou. Respektujte zavírací dobu.

Dodržujte prosím ticho při vycházení z budov, v areálu FF i v celém městě!

Doporučené restaurace a prodejny