Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Přihláška účastníka

Pro účast jsou dvě možnosti

1. Koupě vstupenky, místenek a služeb na recepci Festivalu fantazie: Kromě případů dle 2.

2. Přihláška k účasti = koupě vstupenky, místenek a služeb předem: Chcete-li ubytování a/nebo slevu za zaplacení do 31.5. a/nebo jste autorem pořadu v programu.

Přihláška k účasti na Festival fantazie 2014

Seznam přihlášených účastníků

Vstupné na FF zahrnuje program CraFFtconu a LegendConu. Obráceně ne.

Postup pro přihlášení

Neregistrovaní se registrují (uložte si heslo), registrovaní se do systému přihlásí. Klikněte na Vstupné a služby FF 2014. Na první stránce si přečtěte informace a podmínky, klikněte dole na Pokračovat. Vyberte si vstupné na příslušné dny, případně uveďte kódy volných vstupenek. Vyberte si služby (rozklikněte trojúhelníček vedle nadpisu) a doplňky. Klikněte na Pokračovat.

Systém vypíše, co jste si přihlásili, vy zkontrolujete a přihlášení dokončíte kliknutím na Dokončit. Na vaši e-mailovou adresu vám obratem přijde automatické potvrzení přihlášky. V případě přihlašování na hraně ubytovacích kapacit nebo změn v přihlášce je nutné čekat na autorizaci přihlášky. Nejpozději do týdne provedete platbu pro potvrzení přihlášky a rezervaci ubytování.

Potvrzení autorizované přihlášky si vytiskněte a pro kontrolu vezměte s sebou na festival. Vaše jméno (nebo iniciály - podle Nastavení osobních údajů) a nick je zároveň automaticky připsáno na seznam přihlášených. Jste zodpovědní za kontrolu, zda vám e-mail došel a je v něm vše v pořádku a také že jste na seznamu. Na případné nesrovnalosti prosím upozorněte pořadatele e-mailem na registrace@festivalfantazie.cz, je lepší řešit předem, než ve frontě u prezence na recepci.

Máte-li autorizovanou přihlášku, řadíte se na místě do fronty předem přihlášených. Pokud jste měnili přihlášku na poslední chvíli a nemáte ji autorizovanou, řadíte se do fronty pro změny. Pokud chcete nějaké změny na místě, zvažte, zda není lepší projít recepcí standardně a vrátit se kvůli změnám až bez front.

Pravidla

Prosím nevytvářejte nový login, pokud už nějaký máte. Pokud jste zapomněli údaje k přihlášení, najděte mail, který vám systém po registraci poslal nebo postupujte podle nápovědy v systému.

Bydliště je povinný údaj pro vyplacení honoráře pro autora pořadu.

V případě nezletilosti je nutný souhlas zákonných zástupců.

Přihlášení vlastního pořadu do programu je zvlášť. Autoři pořadů se přihlašují a platí si vstupné jako běžní účastníci, zvýhodněni jsou honorářem za pořad.

Přihlašování a nákup předem nebo nákup na místě

Odesláním přihlášky se hlásíte k účasti na FF 2014 a zavazujete se dodržovat Pravidla  Festivalů fantazie. Nedodržování těchto pravidel může mít za důsledek vyloučení z účasti, i trvalé. Neznalost pravidel neomlouvá.

Předem přihlášení jsou zvýhodněni

Výhodou je větší výběr a rezervace ubytování, dárek a bohatší Účastnické materiály, možnost získání slevy na vstupném, místenkách a doplňcích (za kompletní platbu do 31. 5.)

Další výhodou je minimální doba prezence na recepci. Přihlásit se předem je možné kdykoliv i po uzávěrce slevy, zaplatit lze pouze do uzávěrky platby 19. 6.! Pak už neposílejte platbu předem, nestihneme předem zpracovat a hrozí nutnost zaplacení znovu!

Nákup na místě je možný

Přibližně 2/3 účastníků nakupují vstupenky až na místě. Kapacita budov je dostatečná, také na pořady s herci asi nebude vyprodáno. Ovšem vstupné, místenky a doplňky jsou cca o 20% dražší. Účastnické materiály jsou jen základní. Prezence může trvat o něco déle.

Na místě je jen omezený výběr ubytování, dál od místa akce nebo méně pohodlné. Pokud chcete ubytování, je tak jako tak nutné se přihlásit a v tom případě je lepší se přihlásit předem, než na místě na recepci.

Platnost a změny přihlášky

Platnost přihlášky

Přihláška je ze strany účastníka závazná a platná odesláním. Rezervaci vybraného ubytování je třeba potvrdit zaplacením kompletní přihlášky do týdne od přihlášení, ne ovšem později než v den uzávěrky plateb. Při pozdějším přihlašování a platbě na místě rezervaci ubytování rezervujeme do 22 hodin daného dne, pak uvolňujeme pro další zájemce.

Přihláška je ze strany pořadatele závazná a platná potvrzením dostupnosti vybraného ubytování. Na začátku plnění ubytovacích kapacit potvrzuje systém automaticky, na hraně vytížení kapacit jednotlivě řeší a potvrzuje vedoucí recepce. Pořadatel si vyhrazuje právo i na pozdější změny místa ubytování v zájmu optimalizace ubytování. Přímá domluva účastníka s ubytovateli FF je porušením pravidel účasti.

Pořadatel si vyhrazuje právo přihlášku zrušit a účastníka vyloučit z účasti v případě, že účastník porušuje pravidla festivalu nebo způsobuje jiné problémy.

Doobjednání a rušení přihlášky nebo její části

Prosím vyplňujte přihlášku kompletně i s uvážením dopravy, stravování a doplňků. Většinu věcí si lze v přihlášce editovat, změny ubytování je třeba řešit s pořadateli. Předem a včas projednané změny výrazně urychlí a zjednoduší odbavení při prezenci na recepci. Chcete-li cokoliv zrušit, změnit, doobjednat, postupujte prosím podle Podmínek pro změny přihlášky.

Platba

Účastníci z Česka: Plaťte v českých korunách na účet SFK Avalon, 27-6555380227/0100, Komerční banka Chotěboř.

Zahraniční účastníci: Plaťte na EUR účet SFK Avalon, 2100085418/8330, Fio banka, IBAN: SK2683300000002100085418, SWIFT: FIOZSKBAXXX. Přihláška vypočte cenu v EUR dle kurzu 27 Kč za 1 EUR.

  • Plaťte nejpozději do 19. 6., pak už platbu nemůžeme zpracovat a hrozí, že budete muset platit na místě znovu!
  • Plaťte na správný účet, abyste neplatili velký poplatek za mezinárodní převod peněz.
  • Variabilní symbol = datum narození ve formátu DDMMRRRR (např. 22051990)!
  • Do zprávy pro příjemce napište přesné jméno a příjmení všech, za které platíte. (Pokud jste je uvedli v přihlášce nebo oni uvedli vás ve své přihlášce.) Nevejde-li se celé jméno, uveďte přinejhorším iniciály a druhé dvojčíslí roku narození (např. KN87). Nelze-li zprávu pro příjemce vyplnit, vyplňte pouze variabilní symbol.
  • Sledujte Seznam přihlášených. Pokud po příslušném datu aktualizace plateb (zhruba do týdne od podání platby) máte vedle svého jména v kolonce "Zaplaceno:" stále uvedeno "ne", kontaktujte nás prosím na registrace@festivalfantazie.cz.
  • Potvrzení platby (originál/kopii výpisu účtu nebo útržku složenky) vezměte s sebou k prezenci!
  • K prezenci pro jistotu vezměte i výtisk potvrzení své přihlášky.
  • Platba složenkou A stojí 22 Kč, na přepážce 75 Kč, on-line převodem 0-6 Kč podle banky.

Na fakturu nebo s potvrzením zaplacení

Můžeme vystavit fakturu, takže pokud za někoho může zaplatit zaměstnavatel nebo zaměstnavatel rodiče, stačí uvést požadavek do poznámky přihlášky a požádat e-mailem se zasláním fakturačních údajů, komu fakturovat a kam poslat fakturu. Samozřejmě také na recepci na požádání vystavíme potvrzení o zaplacení. Prosím mimo dobu špičky.