Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Informační služby a recepce

Praktické informace

Několik rad, co si nezapomenout vzít na festival.

Recepce

Výdej (předem nakoupených) a prodej vstupenek, služeb..., informační centrum.

Pro urychlení obsluhy se řaďte ke správnému pracovišti recepce:

  • 1. Prezence - vstupenky a služby zaplacené předem, beze změn. Ukážete obdržený kód, dostanete obálku účastníka se vstupenkou, stravenkou, ubytovenkou (spacákové až v místě ubytování), místenkami, poukázkami, zakoupenými lístky do tomboly apod.
  • 2. Prodej vstupenek, ubytování a stravování na místě.
  • 3. Veškeré změny, které nelze udělat až po prezenci.
  • 4. Výdej (uvedeného na obálce) a prodej doplňků a místenek.

Přihlášení na Festival fantazie je povinné pro autory pořadů a/nebo pokud chcete ubytování od pořadatelů a/nebo slevu na vstupném při zaplacení předem. Přihlášku je nutné mít kompletně vyplněnou a odeslanou ještě před přistoupením k recepci, doporučujeme před příjezdem na Festival fantazie. Na recepci jsou připraveny počítače pro registraci a přihlášení. Dosud neregistrovaní v systému Amber mohou použít i Minipřihlášku (v jednom kroku miniregistrace i přihláška).

Připomínky k organizaci a hlášení problémů

Připomínky k organizaci: Součástí hlavní informační plochy je papír pro psaní připomínek (trvalejšího charakteru) k organizaci festivalu. Upozornění na chybějící toaletní papír či papírové ručníky, prasklé žárovky, špínu a další urgentní věci prosíme hlaste okamžitě organizátorům ve službě u vchodu do budovy nebo na recepci.

HOT LINE: Setkáte-li se s neochotou vchodové služby nebo nevyřešeným problémem, nedodržováním pravidel festivalu apod, hlaste prosím problém okamžitě na recepci nebo HOT LINE, jejíž číslo máte v informační brožuře a je v telefonních seznamech na nástěnkách a u vchodů do programových budov.

Megafon: Pro řízení venkovních i vnitřních akcí nebo v případě potřeby a nouze používáme megafon pro okamžité informování. Jestliže budete k něčemu vyzváni, okamžitě prosím uposlechněte, může to být otázka bezpečnosti nebo jiný závažný důvod. Děkujeme.

Internet

Hlavní informační služby poskytujeme samozřejmě na festivalových stránkách. Aby byly informace z nich dostupné i na festivalu, ve 2. patře KD Junior v místnosti č. 5 (9 - 1 hodin) a v technickém centru v Sokolovně jsou počítače, na kterých si budete moci vyhledat i v průběhu festivalu informace o festivalu, dopravě, okolí festivalu, aktuálních změnách, ohlasy a fotografie z průběhu apod. Tyto počítače slouží výhradně jako informační. Na tomto místě najdete i volné kabely/Wi-Fi signál pro připojení vlastních notebooků.

Používání notebooků je zakázáno ve všech festivalových občerstvovacích místech. Jednak z důvodu ochrany vaší techniky před náhodným politím, jednak proto, že tato místa slouží občerstvení a komunikaci lidí.

Informační tabule

Hlavní informační plocha je umístěna na odpočívadle v 1. patře KD Junior. Obsahují základní informace a program, prostor pro propagační letáky (viz níže)... Při případných změnách programu atd. najdete vždy nejaktuálnější stav na hlavní informační ploše. Řada dalších míst bude využita pro doplňkové informování.

Nechávání vzkazů ostatním fanouškům: Součástí hlavní informační plochy je plocha pro nechávání vzkazů. Přemýšlejte, jak se na festivalu najdete a dávejte si sraz v konkrétní čas na konkrétním místě, nechávejte na sebe telefony, přidávejte poznávací znamení.

Informační obrazovky

Novinka pro FF 2014. V každé budově bude jedna obrazovka, na které bude vidět nejbližší program včetně změn a doporučených pořadů. Dále tipy na výjimečné pořady, fotky z minulých akcí a samozřejmě propagační obrázky partnerů.

Letáčky, propagace programu a akcí

Nepřelepujte, nestrhávejte a nepřepisujte organizační a propagační letáčky a cedule. Upozorněte nás prosím na případné chybějící informační cedule či letáčků porušujících pravidla festivalu či zákony ČR.

Podmínky výlepu vlastních letáčků:

- Pouze na povolená místa - vyznačený prostor na informačních tabulích, skleněné dveře, zábradlí, dveře jednotlivých místností, dveře toalet zevnitř, vykachlíkovaná místa, na vyhrazené stoly či stojany. V žádném případě nelepte na běžné zdi, dřevo, plexisklo.

- Používejte výhradně špendlíky, lepící hmotu nebo snadno odlepitelnou pásku (papírová nažloutlá), v žádném případě nepoužívejte jiná papírová lepítka a izolepu.

- Pouze pro propagaci jednotlivých pořadů či programových linií. Chcete-li propagovat jakoukoliv akci, žádejte povolení ředitele festivalu. 

- Pravidla porušující letáčky budou strhávány a jejich původce bude vyloučen z FF.

Dbejte na pořádek a životní prostředí. Děkujeme.

Informační brožura

Nepodceňujte informační brožuru, kterou dostáváte v účastnických materiálech, jsou v ní pravidla účasti, mapky a plánky budov, důležitá telefonní čísla včetně HOT LINE, HELP DESK, informace o otvíracích dobách nejbližších prodejen, představení hlavních pořadatelů a hostů a další zajímavé informace. V případě, že jste si objednali plnou verzi informační brožury, tak i anotace přednášek a dalších pořadů, podle kterých si vyberete v programu to pravé pro vás.

Festivalové noviny ZáBlesk

Pro informování i pobavení vydáváme festivalové noviny ZáBlesk. Po přečtení prosím vracejte.