Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Doprava

Speciální FF autobus

Pro pohodlnou dopravu na FF 2016 zajišťujeme speciální autobusy. Cestu na festival je nutné zaplatit předem, cestu zpět lze koupit i na recepci.

Odkud Kam Den a čas Cena
Praha Černý most Chotěboř kino 30. 6. v 15.00 150 Kč
Praha Černý most Chotěboř kino 1. 7. v 13.00 150 Kč
Praha Černý most Chotěboř kino 1. 7. v 18.00 150 Kč
Chotěboř kino Praha Černý most 10. 7. v 10.00 150 Kč
Chotěboř kino Praha Černý most 10. 7. v 15.00 150 Kč

Mapka odjezdu z Prahy (Černý Most). Aktivní verze zde.

Podmínky pro rušení, změny a doobjednání

Autobus a vlak

Chotěboř má dobré spojení do řady měst. Najděte spoj na jizdnirady.idnes.cz.

Na FF budou počítače pro vyhledání spoje na cestu domů (viz Informační služby). V informační brožuře najdete telefonní čísla na informace dopravců.

Auto

Autem dojedete do Chotěboře z Prahy a z Brna asi za 1 a 3/4 h., není-li špička. Po vjezdu do města jeďte rovně, dokud neuvidíte navigační šipky k FF, do ulice Tyršova. Viz Místo konání.

Doporučení pro cestu autem

Parkování

POZOR: Na náměstí jsou parkovací hodiny. Na hlavní u náměstí lze zdarma parkovat půl h., mějte v autě papírové hodiny / papírek s časem příjezdu. 

FF parkoviště: zdarma u Zimního stadionu, včetně travnaté plochy. 

Zákaz parkování účastníků od rohu ZŠ Smetanova ke KD Junior (Tyršova) a v ulici kolmé (Drtinova). U Sokolovny je parkoviště pouze pro pořadatele!

Pro parkování nedoporučujeme přilehlé ulice. Důsledně dodržujte předpisy pro parkování. Za auta účastníků nenese pořadatel žádnou zodpovědnost.

Taxi

Tradiční FF kočár již nezajišťujeme. Taxi Hapák, tel. 723 731 672 poskytuje dopravu do vzdálenějších ubytovacích kapacit za snížené ceny. Telefonní číslo najdete i na informačních plochách.