Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Další služby

Festival fantazie poskytuje velký rozsah služeb. Kromě DopravyUbytování, Občerstvení a stravování a Informačních služeb i další služby zde popsané.

Zdravotník, lékárnička

Na festivalu je odborná zdravotní služba. Disponuje potřebnými znalostmi, vybavenou lékárničkou. Za využití zdravotní služby se neplatí, naopak veškeré případy poranění, nevolnosti či dalších zdravotních problémů konzultujte se zdravotní službou.

Šatna, ztráty a nálezy

Šatna slouží pro odkládání batohů, bund apod. Za věci odložené mimo šatnu neručíme. Odkládání batohů a spacáků a bund apod. v programových prostorách conu je zakázáno. Šatna je zdarma a je otevřena po celou otvírací dobu festivalu. Šatna zároveň slouží jako ztráty a nálezy oblečení a podobně (cenné věci hledejte na recepci). V šatně si rovněž můžete nechat nabít mobil, baterky apod.

Praní a žehlení

V šatně na krátkém balkoně Sokolovny si můžete nechat vyprat a usušit své oblečení. Žehlení nemůžeme nabídnout.

Dětský koutek, hlídání dětí

Omlouváme se, ale s ohledem na nezájem o dětský koutek v minulosti a s ohledem na situaci FFestivalů tuto službu nemůžeme nabídnout.

Služby pro tisk, přednášející apod.

  • počítače s připojením na internet
  • skenování
  • kopírování a tisk textů pro přednášku nebo soutěž, tisk čb plakátků (jen celkově světlých, žádné tmavé plochy!) pro propagaci přednášky, v rozumném množství zdarma

Služba je umístěna v Tiskovém a technickém centru v přízemí Sokolovny (křízem přes hernu). Technici na požádání pomohou. Ubezpečte se, že na vašich flash USB discích a dalších datových nosičích nejsou viry!

Pumpička

Nafukovat pusou velkou matraci je náročné. Nabízíme k zapůjčení rychlopumpu na vchodech do všech budov s ubytováním ve spacáku. Po použití vraťte obratem na vchod nebo předejte tento vzkaz s pumpou! Pumpu budou potřebovat i další účastníci.

Půjčovna sportovních a dalších pomůcek

Pro ty, kteří se chtějí protáhnout, nabízíme:

- kola pro výlet do okolí
- míč fotbalový/volejbalový
- badmintonové rakety
- deštníky

Kola, míče, badminton budou ke krátkodobému zapůjčení v šatně (u kol jen klíče od řetězů, kola jsou v bočním vestibulu). Kola nebudou žádný zázrak, ale pro krátkou vyjížďku do okolí nebo se dojet vykoupat na přehradu určitě postačí. Doporučujeme se podívat na cykloweby z okolí, např. Cykloweb Chotěboř.

Deštníky poslouží při dešti pro přesun pouze mezi programovými budovami v Chotěboři, půjčit si je můžete u vchodové služby programových budov FF. Deštníky nám vracejte okamžitě po příchodu do další budovy. Neodnášejte deštníky do ubytovacích budov! Samozřejmě doporučujeme se nespoléhat na půjčovnu, v případě špatného počasí si noste svůj deštník, půjčovna je jen poslední záchrana.

Prodej knih, her, figurek, triček, DVD, CD...

Díky spolupráci s partnery si můžete na FF nakoupit zajímavé zboží s festivalovými slevami. Knihy, hry, figurky, trička, DVD s filmy, CD se soundtracky, fantasy a anime doplňky, placky ... Prodej knih, CD a figurek a fantasy zboží probíhá v místnosti číslo 8 (akvárium) v přízemí KD Junior. Pod taktovkou Daemon.V hale najdete prodej deskových her Albi, Mindok, REXhry, prodej a výroba placek Button Factory, prodej fantasy doplňků Fantasy Shop. V Sokolovně prodej figurek a anime doplňků Sběratelský ráj, prodej doplňků pro hráče Gamlery.